O firmie

O firmie

Grupa PGD to największa polska grupa dealerska.

PGD posiada 7 oddziałów Forda w Polsce.

Mieszczą się one w: Katowicach (Multexim, Transit Centrum), Krakowie (Eurocar, Partner), Warszawie (OMC Motors) i Wrocławiu (PGD Bardzka, Transit Centrum)

W czasie trwającej już od 1991 roku współpracy z Fordem - czołowym koncernem motoryzacyjnym świata - daliśmy się poznać jako solidny i niezawodny partner, nie tylko pod względem wielkości sprzedaży samochodów, ale również jakości obsługi klienta.

Tylko u nas mogą Państwo wybrać swój samochód spośród kilkuset aut dostępnych na bieżąco. Żaden inny dealer Forda w Polsce nie dysponuje podobnymi możliwościami. Jest to niepodważalny atut przy wyborze samochodu.

Chcąc zapewnić Państwu komfort i najwyższą jakość obsługi, oferujemy załatwienie wszelkich spraw związanych z zakupem samochodu w jednym miejscu. Dotyczy to zarówno: ubezpieczenia, finansowania (kredyt lub leasing), a także sprzedaży Państwa używanego samochodu.

Nasze dealerstwa prowadzą również autoryzowane serwisy mechaniczne i blacharsko-lakiernicze. Ich pracownicy są wielokrotnymi finalistami i laureatami Olimpiad Serwisowych Forda. Potwierdzeniem najwyższych standardów naszej obsługi są regularnie zdobywane nagrody, z najważniejszą na czele - Chairman's Award, przyznawaną za najwyższą jakość obsługi klientów w salonie i serwisie.

Grupa PGD jest również największym w Polsce dostawcą części zamiennych do Fordów, prowadząc sprzedaż hurtową i detaliczną.

Jako członek i założyciel Związku Dealerów Samochodowych, jesteśmy zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania Kodeksu Etycznego, w którym zawarte są postanowienia zgodne zasadami dobrych obyczajów handlowych.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza