Odkryj

FORD NOWY TOURNEO COURIER

SZCZEGÓŁY POJAZDU

 • Maks. przestrzeń ładunkowa: 2.4 m³
 • Moc maks. silnika 1.0 EcoBoost: 125KM
 • Skrzynia biegów: M6/A7

NOWY FORD TOURNEO COURIER

ZWINNY I POJEMNY. GOTOWY NA PRZYGODĘ

Nowy Ford Tourneo Courier jest po to, żeby dostosować się do Twojego stylu życia. Dostępny z dwoma rodzajami napędu do wyboru – benzynowym i elektrycznym. Dodatkowo wnętrze można skonfigurować w zależności od swoich potrzeb. Możesz złożyć tylną kanapę i powiększyć przestrzeń bagażową, a także korzystać z bogatego wyposażenia – zaawansowanych funkcji łączności czy bezpieczeństwa.

Odkryj unikalne rozwiązania nowego Forda Tourneo Courier, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

 

WYBIERZ SWÓJ UKŁAD NAPĘDOWY

Poznaj nasze najbardziej zaawansowane napędy: elektryczny i benzynowy.

 • W pełni elektryczny
 • Moc 100 kW / 136 KM
 • Ładowanie prądem zmiennym AC 7,4kW¹ / 11kW²
 • Szybkie ładowanie prądem stałym DC 100-kW
 • Masa holowanej przyczepy do 750 kg³, ⁴
 • Pojazd benzynowy
 • Silnik benzynowy 1.0 litra
 • 125 KM manualna 6-stopniowa skrzynia biegów
 • 125 KM automatyczna 7-stopniowa skrzynia biegów
 • Masa holowanej przyczepy do 1000 kg³, ⁴


PRZESTRZEŃ

Tourneo Courier to przestronne, kompaktowe auto miejskie, które zapewni Ci duży komfort i wiele możliwości. Dzięki składanym siedzeniom tylnym zyskasz dużą ilość miejsca, aby zabrać ze sobą wszystko, co potrzebne na wypady za miasto³.


KOMFORT

Tourneo Courier to komfort oraz niezrównana pojemność. Dzięki łatwo składanym siedzeniom tylnym zyskasz przestrzeń bagażową o pojemności 2,45 m³. Nowy Tourneo Courier idealnie sprawdza się zarówno w użytkowaniu codziennym, jak i na wyjazdach w gronie przyjaciół.


ŁĄCZNOŚĆ

Tourneo Courier wyposażony jest w 8-calowy ekran dotykowy z systemem informacyjno-rozrywkowym SYNC4⁵ oraz standardowy modem FordPass Connect. Modem po sparowaniu ze smartfonem przez aplikację FordPass zapewnia dostęp do wielu funkcji umożliwiających między innymi śledzenie lokalizacji, sprawdzenie stanu pojazdu czy poziomu paliwa, zdalne otwieranie i zamykanie zamków oraz wiele innych.


WAŻNE INFORMACJE
¹ Jednofazowy AC
² Trójfazowy AC
³ Maks. możliwość holowania zależy od ładunku, konfiguracji pojazdu, akcesoriów i liczby pasażerów. Ładowność jest ograniczona masą oraz jej rozłożeniem.
⁴ Parametry momentu obrotowego i parametry holowania są od siebie niezależne. ⁵ Nie prowadź pojazdu, gdy Twój poziom skupienia jest niski lub gdy używasz urządzeń przenośnych. Jeśli to możliwe, korzystaj z systemów obsługiwanych głosowo. Niektóre funkcje mogą być zablokowane podczas jazdy. Nie wszystkie funkcje są kompatybilne ze wszystkimi telefonami.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
  1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
 7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza